Бандана Apoline

990 ден1,320 ден

Бандана за миленици во беж боја за мала или средна раса на кучиња или мачиња.

Во лимитирано издание со розеви и златни точки

Лесно може да се подеси со златна тока, а на предниот дел има златна плочка со Milk&Pepper лого.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,