Бандана Marine црвена

1,040 ден1,320 ден

Бандана за миленици со морнарски дезен за сите миленици кои едвај чекаат да дојде летото и топлото време.

Лесно може да се подеси со сребрена тока, а на предниот дел има Milk&Pepper лого.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,