Бањарка Ice Cream

680 ден840 ден

Шарена бањарка од микро-фибер материјал кој помага во брза апсорбција на вода.

Практична за дома и на плажа, во две димензии. Со капче.

 

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , , Ознаки: , , ,