Велвет дуксер Oslo црн

2.200 ден2.300 ден

Дуксер за кучиња и мачиња од мек велвет кој е мек и пријатен на кожата. Со извезено лого на “Milk&Pepper” на средина на грбот. Со ролка за заштита од ветер.

Соодветна за кучиња и мачиња.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,