Гел за чистење очи Puppy

450 ден

Формула за чистење на очи кај малите кутриња за првите пати кога треба да им се чистат ушињата додека се најчувствителни. Со внимателно одбрани состојќи и екстракт од зелен чај за нежно и ефективно чистење на очињата, како и за отстранување на нечистотија, флеки  и гуралки. Ги намалува кафеавите флеки особено кај кучињата со бело крзно.

Без парабен и хемиски состојки, 98% органски состојки и од природно потекло

Категорија: Ознаки: , ,