Гел за чистење уши Puppy

450 ден

Гел за чистење на уши за најмалите кутриња за првите пати кога треба да им се чистат ушињата додека се најчувствителни. Со внимателно одбрани состојќи и екстракт од чичак кој нежно ги прочистува ушињата и ушниот канал без да предизвика иритација на кожа.

Метод на апликација: или дирекно во ушето со пипетата или за поголема безбедност прво на памукче.

Без парабен и хемиски состојки, 98% органски состојки и од природно потекло

Категорија: Ознаки: , ,