Говедски пушени уши (10 парчиња)

700 ден

Една посебна награда за твоето посебно кученце- вкусни пушени говедски уши. Овие грицки се направени од само една состојка и се премиум грицки за кучиња од сите големини и возрасти. Ако мора да одбереме фаворит од ушите, тогаш дефинитивно се овие!

10 парчиња во пакување

 

 

Категорија: Ознаки: , , , , ,