Градник Akela

2.250 ден2.350 ден

Градник изработен од неопрен со дизајн поттикнат од дивината!  Внатрешниот дел е изработен од мек плишан материјал, а е лесен за облекување со модел како елече. Со златни додадени детали.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,