Градник Altair black (+ bulldog size)

3,250 ден4,050 ден

Градник кој целосно може да замени јакна, дизајниран за оние обожаватели на високата мода и несекојдневниот изглед. Мек крзнен материјал кој е екстравагантен со црни светки кој буквално светкаат а и метална тока во златна боја.  Соодветно за мачиња и кучиња.

Со додадена титаниумска плочка со M&P лого.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,