Градник Ecco Sport – црвена

410 ден

Забавен, шарен и едноставен почеток за сите кутриња кој прв пат излегуваат на прошетка! Ekko Sport колекцијата од Hunter е направена од мек и нежен материјал кој им ја дава целосната слободна при игри и прошетки. Многу лесен за користење и подесување. Достапно во две бои и е компатибилно со Ekko Sport  поводниците.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,