Градник Hawa Leopard

3,250 ден3,400 ден

Градник кој целосно може да замени јакна, дизајниран за оние обожаватели на високата мода и несекојдневниот изглед. Мек крзнен материјал кој е екстравагантен со леопард шара и метална тока во златна боја.  Соодветно за мачиња и кучиња.

Со додадена титаниумска плочка со M&P лого.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , , ,