Градник Maldon Up светло розев

2.420 ден2.800 ден

Одличен фит, меко обложено, исклучително удобно: тоа е нашиот Y-појас MALDON UP. Прецизно осмислената комбинација од мек мрежен материјал и робустен полиестер, кој е надополнет со високо рефлективен 3M™ Scotchlite™ рефлективен материјал, така што не само што е многу удобно чувство на носење, туку и одлична видливост при лоши временски услови и темнина.

Дополнителна безбедност обезбедува рачката закачена на грбот (големина: S-M – L), која може да се користи за лесно и брзо држење на кучето во опасна ситуација. Благодарение на продолжениот дел кај ремчето, овој висококвалитетен комфорен градник му нуди на секое куче особено голема слобода на движење во пределот на пазувите. Приспособувањето во четири насоки го прави MALDON UP вистински задолжителен за сите сопственици на кучиња кои бараат удобен и функционален ремен, а со тоа и практичен сеопфатен уред за сите прилики за нашите најдобри пријатели.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,