Градник Neopren розев

2.950 ден

NEOPREN градникот е навистина лесен за чистење и одржување, а е високо издржлив. Најважно од се е градникот да биде соодветен за градникот кош на твоето куче. Со цел да ја одберете правилната големина, овој модел може да го најдете во повеќе димензии, а исто така може да се подеси на три места за идеално да “легне” на телото на кучето. За максимален комфорт овој градник има внтрешна мека постава како перниче што го прави удобен за прошетки или спортски активности.

Материјалот од кој е изработено е најлон, лесен за одржување и перење. Исто така не собира мириси и секогаш изгледа чисто. Исто така поставата внатре е од неопрен што ја прави многу издржлива.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,