Градник No Limit Xtreme – црна

800 ден

Високо квалитетен градник од Karlie изработен од тефлонски материјал кој одбива маснотии и вода и тешко се кине. Напред има рефлективна лента која се приспособува,  плетена рачка за водење и туба за идентификација.

Се комбининира со сите производи од колекцијата No Limit.

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , ,