Градник Norwegian Meldal портокалов

1.600 ден

Овој модел на функционални градници станува се повеќе популарен, бидејки е навистина лесен да се облече или соблече! Norwegian MELDAL е навистина лесен поради воздушестиот мрежест материјал низ кој кожата диши, а доле се подесува едноставно за идеална форма. Интересен детал за овој градник е додаден пластичен прстен за лесно да прикачите ID таг или останата опрема, зависно што Ви е потребно за прошетката. Со интегриран 3M™ Scotchlite™ Reflective Material кој гарантира совршена видливост и во лоши временски услови. Овој градник не пропушта вода и е лесен за одржување чистота.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , , ,