Градник Stardust Pink

1.550 ден1.600 ден

Градник од колекцијата Stardust во розева боја кое светка на сите страни!  Краевите се со гума за да се спречи оштетување и секако да се комплетира со останатите аксесоари од Stardust колекцијата.. Прицврстено со титаниумски нитни.

Со додадена титаниумска плочка со M&P лого.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,