Градник Teeny Weeny

225 ден

Флексибилни градници наменети за мала раса на кучиња кој ја преферираат удобноста. Ги има во различни бои и дезени, а на предниот дел има рефлективна лента за максимална безбедност.

Во повеќе бои.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,