Декорирај-сам тањирче- црно

260 ден760 ден

Ајде да видиме колку сте креативни! Што викате за тањирче на кое може самите да си го декорирате со креда. Може да нацртате нешто или пак да го напишете името на кучето, а може и да го менувате постојано.

Се пере во машина за садови.

  • ГРАТИС креда од нас :))
Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,