Fish Dlight Ленти од лосос

320 ден

Меки и неодоливо вкусни- стапчиња од лосос кои сите кучиња одма ги учат сите трикови! Награди го твоето другарче по нешто кое сигурно ќе го направи среќно. Овие вкусни стапчиња се идеални како награда или пак како закуска помеѓу оброци.

100 gr

Категорија: Ознаки: , , , ,