Дрес Popcorn

870 ден930 ден

За сите љубители на спортот сега има и супер модерен дрес и за нивните миленици! Изработен од лесен мрежест материјал и воопшто не задржува топлина.

Во црвена боја со повеќе аксесоари.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,