Дропс со јагнешко и ориз

213 ден425 ден

Вкусни мали залчиња- богати во вкус на јагнешко и ориз. Големината е идеална за дресура и лесно може да ги понесете секаде со Вас, на прошетка или на тренинг сесија.
Цврстина: лесна. Не е тврда закуска и се препорачува за сениор кучиња или за оние кои сакаат меки закуски.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,