Дуксер Anouchka Sweat

2,400 ден2,600 ден

Дуксерче кое е специјално дизајнирано и наменето за кучиња од мала и средна раса, изработено од мек материјал со мека основа во долниот дел. На грбот има извезени цветови со фолк дезен. Се затвара со нитни со логото “M&P”  во бакарна боја.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,