Дуксер Burnished

1,610 ден1,792 ден

Јакна за кучиња по моделот на последната италијанска мода.

Ова моделче е со рачно везени светки на ракавите и капуљачата со кое ќе привлекувате внимание каде и да се движите со Вачето куче.

Јакната исто така е доволно дебела за ладно и ветровито време и може да си ја носи постојано.

*Точните достапни големини може да се проверат само во просториите на Луна Пет.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,