Дуксер Derbyshire Sweat

2,200 ден2,500 ден

Дуксерче кое е специјално дизајнирано и наменето за кучиња од мала и средна раса, изработено од мек материјал со мека основа во долниот дел. Со уникатен флорален vintage дезен и нитни за закопчување со гравирано лого”M&P” во златна боја како и додадени амблеми. На грбот има отвор за да се протне градник или околувратник.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,