Дуксер Elliot беж (bulldog size)

3,600 ден3,850 ден

Мек џемпер за кучиња од високо квалитетен материјал кој штити од ладно. Изработен од мек материјал по последна мода од Париските улици, како меките теди јакни кои ги обожаваме. Со капуљача со ушиња која изгледа неодоливо. За мала или средна раса – специјална линија за кучиња со голем граден кош.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во сребрена боја. Со простор за вметнување градник или околувратник.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,