Дуксер Golden Eye

1,760 ден2,560 ден

За љубителите на високата мода имаме специјалја јакна како дуксерче која буквално светка! Преубаво моделче кое се вклопува на секое куче кое сака да биде во центарот на вниманието. Има прекрасни сјајно додатоци кои ги има на половината како и на ракавчињата.

На горниот дел има крзненце како крагња за заштита од силен ветер и студ.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,