Дуксер Irina

3,600 ден3,900 ден

Модерен дуксер за кучиња со микро крзно кое е неверојатно меко на допир. Со мали ракавчиња кај предните нозе и голема капуљача со крзнено помпом, па така твоето куче ќе биде спремно за студеното време за време на есента и зимата. Капуљачата може да се прикачи ако не се користи.

За мала или средна раса.

Со додадени нитни кои се со “M&P” лого во златна боја. Со простор за вметнување градник или околувратник.

За точната големина во см, имате табела во сликите.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,