Дуксер Monster

2,160 ден

Дуксер во црна боја со додани жолти елементи кој едноставно е единствен и пресладок во исто време! Внатре е обложен од крзненце во жолта боја кое може да бидете сигурни дека ќе држи топло и во ладните денови. Спефицично за ова моделче се големите очи на задниот дел со огромни жолти трепки кои нема шанси да не ги забележите! Сакаш нешто кул за твојот миленик? Ние го имаме решението 🙂

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,