Дуксер Pipeline Sweat

2,100 ден2,500 ден

Дуксерче кој е специјално дизајнирано за мала и средна раса на кучиња, во плава боја со мек плишан материјал од внатрешната страна. Со додадена капуљача и мотиви од Хаваи. Со зашиени амблеми и додаден простор за да се вметне поводник или градник. Со додадени аксесоари и лого во бакарна боја.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,