Дуксер Shinjuku

2.940 ден

Се доближуваме до јапонската култура со јакната Shinjuku . Изработена од високо квалитетен сатен кој нежно се вклопува во било која активност која ќе ја правите денеска. Сакате кул изглед за на кафе или пак спортски изглед за во парк?

Со јакната Koi нема да бидете незабележани во ниедна околина.

Горниот дел е рачно везен и има детал патент на горниот дел.

Јакната е доволно дебела за зимско време и ладен ветер.

*Точните достапни големини може да се проверат само во просториите на Луна Пет.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,