Дуксер Sid

1.200 ден

Дукер за кучиња кој е соодветен за ладно време и штити од надворешни зимски услови.

Дел од новата зимска колекција од Крочи, која има прекрасно изработени детали.

Овој дуксер е за кучиња кои се кул и сакаат да бидат забележани.

Сите детали се рачно изработени. Со капуљача и џепчиња.

*Точните достапни големини може да се проверат само во просториите на Луна Пет.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , , ,