Игло Lugano

4,050 ден 3,240 ден

Додека некои мачиња обожаваат да се кријат во картонски кутии или ќеси, кучињата си сакаат меко место каде пред се може да се релаксираат.  Удобната комбинација од игло на маче и софа за куче е идеално балансирана лежалка во која и мачето и кучето може да дојдат до заеднички договор. Ова игло може да се користи на повеќе начини, секогапш удобно поради мекиот плишан материјал кои се наоѓа од сите страни. Еве еденн трик: ова игло може да го претвориш во креветче! Само извади го перничето од внатре, бутни го горниот капак надоле и потоа врати ја перницата назад.

Секогаш кога си во потрага по уникатен аксесоар за маче или удобно креветче за куче, LUGANO секогаш ќе ги исполни очекувањата.

Се препорачува рачно перење.

Димензии: 55 cm

 

 

Категорија: , Ознаки: , , , ,