Игло Nuovo сиво

4,800 ден

Меко игло од плишан материјал во кое може да се одморат од секојдневните активности.

Материјалот е со тенки реси кој дава голема удобност и има анти-стрес дејство.

Достапно во три бои: розева, сива и црна.

Димензии: 50х45 цм

Категорија: Ознаки: , , , ,