Играчка глувче Plushmouse

450 ден

Малечко играче за мачиња кое е ептен лесно – тоа се баш соодвветни играчки за мачиња кои сакаат да бркаат глувци по цеееел стан! Со вклучениот катнип сигурни сме дека нема да им е досадно 🙂 А штом го допре глувчето, испушта и звук!

5см

 

 

Категорија: Ознаки: , , ,