Играчка Мајмунче

1.550 ден

Мека плишана играчка за миленици. Цела колекција на плишани играчки на Ferribiela  се за кучиња кои сакаат плишани играчки како комфорт и за да им помогне да ја намалат анксиозноста.

Мек плиш со делови кои крцкаат.

Димензии: 25 цм

Категорија: Ознаки: , , ,