Играчка comfort Henny слонче

580 ден1,450 ден

Играчка за оние кучиња кои сакаат мирна игра или пак играчка со која ќе си прават друштво. Мека, плишана без никакви аксесоари или пак свирка.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,