Играчка Jamuna

230 ден

Идеална играчка за кучиња кои обожаваат да трчаат по топче! Сврти 2-3 пат иииии фрли го да видиш до кај ќе отиде! Топчето е супер лесно и ептен лета што е одлична работа за кучиња кои по цел ден ловат топчиња.

41см

Категорија: Ознаки: , ,