Играчка Muli лавче

710 ден

Сите ама баш сите играчки кои се дел од колекцијата MULI  се преслатки! Комбинација од повеќе материјали и нежни бои ја прават оваа играчка совршена за гушкање и играње од најмали до најголеми 🙂 А ако во случај се испрља, секако може да ја исперете во машина на 30 °C без никакво оштетување.

 

 

Категорија: , Ознаки: , , ,