Капут Pinky Tweed

1,750 ден2,002 ден

Модел на капут по примерот на Коко Шанел, еден класичен модел за права дама на улица.

Ако сте љубители на модата во 50-тите, сега може да ја носите и со Вашето куче заедно.

Копчињата и деталите се рачно шиени, а изработено е од мек плишан материјал кој е удобен за носење во секојдневието.

*Точните достапни големини може да се проверат само во просториите на Луна Пет.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,