Кафез за кучиња Ebo беж

4.550 ден6.800 ден

  • Метален кафез за кучиња во беж боја
  • Со додадена рачка за лесно преместување
  • Со додаден слој за еластичност и издржливост  (epoxy powder coating)
  • Со две врати кои може да се заклучат (само хѕ кафезот има една врата)
  • Лесно се склопува и практично за транспорт
  • Долниот дел може да се извлече и лесно да се исчисти
Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,