Кекси со ванила и ориз

213 ден425 ден

Лесни и крцкави кекси за кучиња со освежителен вкус на ванила и овошје. Одлична закуска за тренинг или за награда. Со парчиња ориз за да бидат крцкави.
Цврстина: средна. За кучиња кои сакаат крцкави закуски за кои малку им треба време да ги изедат.
Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,