Керамичко тањирче Bianco сиво

850 ден

Слатко, естетско и внимателно изработено тањирче за храна или вода за твоето крзнено пријателче, сепак тие го заслужуваат најдоброто нели? Тањирчето е заедно со сет со држач од бамбус кој дава префинет изглед и не дозволува тањирчето да се поместува. И најдоброто е дека тањирчето се вади од постољето и може да го перете во машина за садови, но не и држачот од бамбус.
990 ml
Категорија: Ознаки: , , ,