Керамичко тањирче Kubo

450 ден

Елегантно и стилско тањирче за твоето маче, кое е совршено за сите оние кои сакаат и по малку елеганција за време на јадење. Соодветно за мали и возрасни мачиња. Може да се пере во машина.
Димензии: 180мл

 

Категорија: Ознаки: , , ,