Керамичко тањирче Lund црно

950 ден1.100 ден

Керамичкото тањирче LUND е за секојдневна употреба кое стои одлично во секој дом. Пријатните и меки природни бои даваат елегантна нота на класичните тањири, а вдлабнатото HUNTER лого ја дава препознатливоста за квалитет и издржливост. Благодарение на силиконскиот прстен на долниот дел на тањирчето и самата тежина на керамиката, навистина е тешко да се помести ова тањирче од подот или пак да се преврти.

Ако сте заинтересирани за издржливо квалитетно тањирче кое е лесно за чистење и ќе понуди стил за јадење на Вашето куче, не гледајте друго моделче, тука се Lund тањирите.

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,