Керамичко тањирче Osby беж

950 ден1.100 ден

Керамичките тањирчиња OSBY се направени според стандардите на евергрин тањирчињата за кучиња каде главна функција има функционалноста и со прави едноставни црти. Без разлика кое тањирче ќе го користите за храна или пак вода, Вашите крзнени пријателчиња ќе уживаат во секојдневните оброци. Природните бои и класичната форма со едноставното лого на HUNTER гарантираат елеганција во домот каде и да ги сместите.

Благодарение на гумениот прстен поставен на долниот дел на тањирчето  не дозволува тањирчето да се помести па така ќе стои фиксно на место без да се мрдне или преврти. Такада ако бараш тањирче кое е издржливо стабилно и лесно за чистење, тогаш дефинитивно погледни ги OSBY тањирите. А прекрасните нежни бои се само плус!

 

Шифра: Не е достапно Категорија: , Ознаки: , , , ,