Кожен поводник Rondo- црвен

460 ден705 ден

Кожен поводник за кучиња од Karlie со метална кука, а рачката е мека и лесна за држење. Компатибилно со останатите производи во Rodno колекцијата.

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , ,