Кондури за куче

1,200 ден1,300 ден

Кондури за кучиња, 4 во пакување.

Материјалот е  нелизгачки и водоотпорен, а се закопчуваат со лепенка.

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,