Корпа Xepp со перница

2,300 ден3,600 ден

Платнена корпа за миленици кое е удобно катче за одмарање преку ден и спиење. Изработена е од мек платнен материјал кој дозволува да диши и не е тврдо. Со перница која може да се пере во машина.

 

 

Ресет
Шифра: N/A Категорија: , Ознаки: , , , ,