Коска Gladiator

950 ден1.200 ден

Издржлива и силна коска од полнета гума за кучиња кои се во фаза на менување на заби или за оние кои обожаваат да гризаат.

Изработена од природна гума која не е штетна на забите и непцата на кучињата.

Шифра: Не е достапно Категорија: Ознаки: , ,