Кошула Hibiskus

840 ден

Идеална летна хавајка за сите забави на плажа со прекрасен тропски принт и летни бои. Направена е од лесен материјал кој е баш удобен и не ја задржува топлината па затоа е удобно за носење.

Се закопчува со лепенки и е спремно за носење на некоја забава и дружба.

Шифра: Не е достапно Категорија: , , Ознаки: , ,